Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Žacléř

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel   Horská chata (7)   Privát
  Apartmán (1)   Bar   Kemp
  Penzion (10)   Restaurace (2)
 

Horská Chata - Masopustová Hana
Trutnov, Česká republika


Krkonoše - Prkenný Důl je vzdálený 1km od města Žacléř. Horská chata se nachází v centru lyžařského areálu, cca 250m od sjezdovky s umělým zasněžováním. Večerní lyžování v místě. Autobusové spojení směr Žacléř, v zimní sezóně pravidelný Skibus z Trutnova.
 

Horská Chata Hubertus
Žacléř, Česká republika


Horská bouda Hubertus (postavena začátkem minulého století) se nachází na východní straně Krkonoš na Rýchorském hřebeni v obci Vízov. Nejlepší cesta autem je z Trutnova do Žacléře a odtud směr Žacléřský zámek a Rýchory. Ze Žacléře na Hubertusku je to cca 3 km lesní cestou.
 

Horská chata Ozon
Žacléř, Česká republika


Okolí Ozonu je velmi klidné a ideální k odpočinku díky Krkonošskému národnímu parku. V letních měsících děti mohou využít naše hřiště k míčovým hrám a rodiče v klidu relaxovat na terase nebo posedět pod slunečníkem u dobrého piva či jiných nápojů.
 

Chalupa Pod Lípou
Žacléř, Česká republika


Stylová z poloviny roubená chalupa se nachází na okraji obce Bernartice u Trutnova, přibližně 100m od místní komunikace, na klidném místě a je ideální pro rodinnou rekreaci s nádherným výhledem na Sněžku a ohromnou rekreační zahradou. Vhodné i pro srazy přátel. oslavy narozenin a školení.
 

Chata Lhoťanka
Žacléř, Česká republika


Krkonoše - nejvyšší hory Čech. Kouzelný, klidný a zachovalý kout Krkonoš nabízí ideální prostředí pro Vaše romantické chvíle, klidnou rodinnou dovolenou i aktivně laděný pobyt na horách. Po celý rok se zde můžete toulat krásnou přírodou po turistických cestách, cyklostezkách a lyžařských trasách.
 

Chata Veronika
Trutnov, Česká republika


Chatu "Veronika" najdete asi 2 km od města Žacléře. Žacléř je menší městečko, jehož největší předností je zajímavá poloha a přírodní krásy celého okolí.
 

Pension a restaurace U Kapličky
Žacléř, Česká republika
Penzion

Penzion leží v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní branou Krkonoš. Blízké okolí má v každou roční dobu co nabídnout. Údolí osady Prkenný Důl je 1 km vzdálené od města Žacléře. Klidné romantické prostředí je ideální pro rodinou dovolenou nebo příjemný týden s přáteli na horách.
 

Pension Bonaqa
Žacléř, Česká republika
Penzion

Pension Bonaqa je situován v centru městečka Žacléř (3 500 obyvatel, 720 m.n.m.), které se nachází v nejvýchodnější části Krkonoš se známou oblastí Rýchory (přes 1000 m.n.m.) Je to ideální místo k prožití zimní dovolené, ale i klidné letní rekreace v horské přírodě s možností turistiky a cykloturistiky.
 

Pension Jitka - depandance Pensionu U Kapličky
Žacléř, Česká republika
Penzion

Penzion leží v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní branou Krkonoš. Blízké okolí má v každou roční dobu co nabídnout. Údolí osady Prkenný Důl je 1 km vzdálené od města Žacléře.
 

Pension Olivín
Žacléř, Česká republika
Penzion

Velice pěkný penzion, který se nachází v klidném prostředí na úpatí Rýchor (součást KRNaPu). V okolí je velké množství turistických i cyklistických tras.
 

Pension Pod Liščími Kameny
Žacléř, Česká republika
Penzion

Penzion pod Liščími Kameny se nachází v malebném údolí osady Křenov, vzdálen 4km od města Žacléře, v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní branou nejvyšších českých hor - Krkonoš. Krásná krajina i podhůří, nedotčená příroda, klid a pohoda, romantika - to vše je město Žacléř, obec Křenov a jeho okolí.
 

Pension Terezie
Žacléř, Česká republika
Penzion

Pension Terezie se nachází v centru městečka Žacléř, které leží v údolí obklopeném lesy a mimořádně pěknou přírodou pod hřebeny východních Krkonoš.
 

Pension U Zeleného stromu
Žacléř, Česká republika
Penzion

Dovolujeme si Vás pozvat do romantického penzionu s restaurací "U Zeleného stromu", který se nachází nedaleko centra podhorského městečka Žacléř (620 m n.v.).
 

Restaurace - bufet Holub
Žacléř, Česká republika


Kromě běžného stravování nabízíme též zajištění rautů, svatebních hostin, stravování zájezdů, lyžařských výcviků, škol v přírodě, školení a dalších hromadných akcí
 

Rodinný pension U Studny
Žacléř, Česká republika
Penzion

Penzion se nachází v malebném údolí osady Křenov,vzdáleném 4km od města Žacléře,v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní branou nejvyšších hor Krkonoš. Krásná krajina i podhůří ,nedotčení příroda, klid a pohoda, romantika - to vše je město Žacléř obec Křenov a jeho okolí.
 

Ubytování U řezníka
Žacléř, Česká republika
Apertmán

Pohraniční městečko Žacléř je východní bránou Krkonoš. Jsou tu výborné podmínky pro aktivní zimní dovolenou celé rodiny. Klidné horské středisko (604 m n. m) leží v kouzelné krajině Rýchor. Nad městem se rozprostírá Krkonošský národní park s chráněnou oblastí Dvorský les (1033 m n.m.).
 

Velen - ubytování v soukromí
Trutnov, Česká republika


Chalupa se nachází na klidném místě u lesa asi 200 m od centra vesnice na velkém udržovaném soukromém pozemku, kde je možnost parkování pro Vaše auta, slunění, rekreační sportování i posezení u ohýnku či na terase.
 

Vila Křenov
Žacléř, Česká republika
Penzion

Penzion se nachází ve východních Krkonoších, na hranici Krkonošského národního parku. Obec Křenov se leží mezi Žacléřem (6 km) a Trutnovem (15 km).
 

Zelený Mlýn
Žacléř, Česká republika
Penzion

Pension Zelený Mlýn naleznete v nejvýchodnějším údolí Krkonoš - v klidné osadě Prkenný Důl u města Žacléře. Je to podhorský kout klidu, čerstvého vzduchu a hlubokých lesů. U nás strávíte klidný a příjemný pobyt ve všech ročních obdobích.