Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Svoboda nad Úpou

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel   Horská chata   Privát
  Apartmán (2)   Bar   Kemp
  Penzion (2)   Restaurace
 

Apartman Dagmar
Svoboda nad Úpou, Česká republika
Apertmán

Svoboda nad Úpou byla vždy důležitou křižovatkou na cestě do hor. Lze odtud pokračovat dále do Pece pod Sněžkou, Janských Lázní nebo Špindlerova Mlýna.
 

Apartmany REVIS
Svoboda nad Úpou, Česká republika
Apertmán

Apartmány Revis leží ve východních Krkonoších mezi městečky Svoboda nad Úpou a Janské Lázně. Svou polohou jsou ideálním východiskem nejen pro milovníky hřebenových túr, ale jsou také vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou.
 

Pension Měšťanský Dům
Svoboda nad Úpou, Česká republika
Penzion

Svoboda nad Úpou je ideálním východiskem pro řadu túr horskou přírodou východních Krkonoš. Mezi ty nejzajímavější možno zařadit například Černohorské rašeliniště nebo zbytky původního krkonošského pralesa v lokalitě Dvorský les na Rýchorách. Ani na nejvyšší horu v Čechách - na Sněžku to od nás není daleko a několik blízkých přechodů do Polska nabízí možnosti poznat i tuto nám často ještě málo známou část Krkonoš.
 

Pension Riegel
Svoboda nad Úpou, Česká republika
Penzion

Pension Riegel najdete ve Svobodě nad Úpou na úpatí našich nejvyšších hor - Krkonoš. Svoboda nad Úpou byla odjakživa důležitou křižovatkou na cestě do hor. Lze odtud pokračovat dále do Pece pod Sněžkou, Janských Lázní nebo Špindlerova Mlýna.