Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Strážné

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (1)   Horská chata (2)   Privát
  Apartmán (1)   Bar   Kemp
  Penzion (4)   Restaurace (4)
 

ALPSKÝ DŮM
Strážné, Česká republika
Penzion

Alpský dům se nachází v centru obce Strážné, která je klidným horským střediskem ležícím 800 m.n.m.ve střední části Krkonoš. Provoz zařízení je non-stop.
 

Apartements MAXI
Strážné , Česká republika
Apertmán

MAXI se nachází v centru horské vesničky Strážné v Krkonoších ( 800 m.n.m.). Nabízíme Vám příjemné ubytování ve 2 až 6 lůžkových apartmánech pro Vás, Vaše děti, Vaše přátele i pro Vaše chlupaté miláčky! Turistické město Vrchlabí leží jen 4 km od Strážného a nejznámější turistické středisko Krkonoš Špindlerův Mlýn je vzdáleno 15 km.
 

 

Bufet Fido
Strážné, Česká republika

 

Hotel VLTAVA
Strážné, Česká republika
Hotel

Hotel Vltava se nachází v centru Strážného v Krkonoších. Hotel nabízí ubytování o celkové kapacitě 90 lůžek, vhodné především pro rodiny s dětmi, skupiny, školní lyžařské výcviky, školy v přírodě a školící pobyty. Provoz hotelu je non-stop.
 

 

Chata FERRA
Strážné, Česká republika

 

Chata FERRA
Strážné, Česká republika


Horská chata Ferra se nachází na vrchu Vápenice poblíž střediska Strážné u Vrchlabí v Krkonoších a nabízí nenáročnou letní i zimní rekreaci pro jednotlivce, rodiny i kolektivy. Provoz ubytování je non-stop. Chata se nachází v krásném, tichém prostředí lesů a luk s výhledem na Liščí horu a město Vrchlabí. Obchod ve Strážném, restaurace a autobus je vzdálen cca 2 km, vlak 4 km. Parkoviště v létě u chaty, v zimě na parkovišti ve Strážném.
 

Penzion BARBORKA
Strážné, Česká republika
Penzion

Nově zrekonstruovaný Pension Barborka se nachází v malebném prostředí Krkonošského národního parku, asi 1km od centra Strážného.
 

Penzion Černý Petr
Strážné , Česká republika
Penzion

Penzion Černý Petr se nachází v malém turistickém a lyžařském středisku ve Strážném, v nadmořské výšce 800 m. Strážné je vzdáleno 4 km od rušnějšího turistického střediska Vrchlabí, a asi 15 km od známého lyžařského centra Špindlerův Mlýn.
 

Penzion Pánek
Strážné, Česká republika
Penzion

Rodinný pension přímo v centru Strážného, ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a celkovou kapacitou 25 míst, vlastní malá restaurace s celodenním stravováním formou polopenze, plné penze nebo á la Karte, společenská místnost s TV a SAT příjmem, bezplatná parkovací místa přímo u objektu.
 

 

Restaurace hotelu Vltava
Strážné, Česká republika

 

 

restaurace, kavárna, bar, "HORSKÁ"
Strážné, Česká republika