Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Špindlerův Mlýn

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (21)   Horská chata (2)   Privát
  Apartmán (3)   Bar   Kemp
  Penzion (11)   Restaurace (2)
 
Stránky  1  |  2  |  >> 

Hotel Bedřiška
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel, Apertmán

Tento hotel se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor. K dispozici jsou dvě hotelové restaurace, tenisový kurt, stolní tenis, půjčovna kol i lyží, lyžařská škola, krytý bazén a sauna. V letních měsících mohou hosté posedět v zahradní restauraci. Sportovní a lyžařské areály Sv. Petr a Medvědín jsou od hotelu vzdáleny 10 min. procházkové chůze nebo lze využít skibus, jehož zastávka se nachází u hotelu.
 

Hotel Bedřiška - Depandance
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel, Apertmán, Penzion

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálená od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 8 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 10 min. nebo lze využít skibus, který Vás odveze zdarma a jehož zastávka se nachází u hotelu.
 

Hotel Olympie
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Olympie najdete ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Sv. Petr. Hotel je po celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2000. Jeho zrekonstruování a zmodernizování vedlo ke zlepšení hotelových a ubytovacích služeb. Za 5 - 10 min dojdete pěšky do největšího sportovního lyžařského areálu Sv. Petr, nebo je Vám k dispozici v zimním období SKIBUS, jehož zastávka se nachází cca 100 m od hotelu. Do centra města se dostanete za 15 - 20 min. procházkovou chůzí.
 

Hotel Praha
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Tento nově zrekonstruovaný hotel ve stylu 20. let je situován v samém centru Špindlerova Mlýna. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 8 až 10 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 15 min. pěšky. Tuto vzdálenost však nemusíte jít pěšky, pro přepravu do obou sportovních areálů slouží také skibus, jehož zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu. V zimní sezoně je skibus zdarma.
 

Pension Monika + Villa Stella
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Apertmán, Penzion

Pensiony jsou situovány ve velmi klidné (slepé) ulici, leží naproti sobě. Od centra města jsou vzdáleny pouhých 8 - 10 min. procházkové chůze. Sportovní areál Medvědín je vzdálen cca 10 - 15 min. pěšky a sportovní areál Svatý Petr cca 20 min. Zhruba 200 m od pensionu je zastávka Skibusu, který Vás v zimě zdarma doveze do obou sportovních areálů.
 

Hotel Alpina
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel ALPINA*** se nachází v krásné přírodě Krkonošského národního parku v samém srdci Krkonoš-ve Špindlerově Mlýně. Od centra města ho dělí pouhých deset minut vycházkové chůze. Hotel byl v roce 2004 rekonstruován a modernizován ve stylu odpovídajícím evropskému standartu. Nabízí ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích. Na všech pokojích je sociální zařízení, Tv-sat, některé pokoje mají i možnost připojení k internetu.
 

Hotel Lesana
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Lesana se nachází ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov. Od centra města je vzdálen cca 15 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 20 min. a od sportovního areálu Svatý Petr cca 30 min. pěšky. U hotelu je zastávka SKIBUSU, který Vás v zimním období zdarma doveze do obou sportovních areálů.
 

Alpský hotel
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Alpský hotel se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatý Petr, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 – 15 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 5 min. pěšky od hotelu. Samozřejmě také můžete v zimním období zdarma využít skibus, jehož zastávka se nachází cca 200 m od hotelu.
 

Pension Silva
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Tento nově zrekonstruovaný rodinný pension leží téměř v centru Špindlerova Mlýna, v klidném prostředí mino hlavní komunikace. Má výhodnou polohu jelikož se nachází 2 min. pěšky od centra a pouhých 5 min. pěšky od sportovního areálu Svatý Petr. Do sportovního areálu Medvědín dojdete asi za 15 min. procházkovou chůzí. K dispozici je Vám v zimním období zdarma skibus, jehož zastávku najdete cca 200 m od pensionu. Hosté mohou posedět na venkovní terase.
 

Hotel Pod Jasany
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Pod Jasany se nachází ve Špindlerově Mlýně, v nadmořské výšce 900 m n.m. Tento hotel byl v roce 2002 celkově zrekonstruován a přestavěn a dnes nabízí služby na vysoké úrovni. Hotel leží ve velice klidné oblasti, cca 10 min pěšky od centra. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 20 min. pěšky (popř. je možné využít dopravu skibusem, který je v zimním období zdarma), od sportovního areálu Medvědín cca 300 metrů. Z hotelu je krásný výhled na sjezdovky Medvědín a přilehlé vrcholky hor.
 

Pension Rosa
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Pension Rosa leží v klidné části Špindlerova Mlýna nedaleko lanové dráhy na Medvědín. Během 10 min. se procházkovou chůzí dostanete do centra města. Skiareál Medvědín je vzdálen cca 10 min. pěšky a skiareál Svatý Petr cca 20 min. Pokud však nechcete ujít tuto vzdálenost pěšky, můžete využít SKIBUSU, který Vás v zimním období doveze do obou sportovních areálů zdarma. Jeho zastávku najdete cca 150 m od pensionu. Součástí pensionu je také letní terasa s nádherným výhledem na Labskou přehradu a okolní hory.
 

Hotel Windsor
Špindlerův Mlýn , Česká republika
Hotel

Hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 700m.n.m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé. Skiareál Svatý Petr a Medvědín, nejznámější a nejkvalitnější střediska zimních sportů jsou od hotelu vzdálená cca 900m. K autobusové zastávce Skibusu, který Vás na tyto sjezdovky zaveze je to pouhých 200m.
 

Hotel Zátiší
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Zátiší nabízí svým návštěvníkům skvělé služby. Hotel se vyznačuje jemným vkusem a citem pro útulné prostředí a odpočinek, nevtíravým a decentním servisem a skvělou kuchyni. Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatý Petr, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 – 15 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 5 min. pěšky od hotelu. Samozřejmě také můžete v zimním období zdarma využít skibus, jehož zastávka se nachází cca 200 m od hotelu.
 

Harmony Club hotel
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Harmony Club**** patří mezi největší a službami, které poskytuje také mezi nejlepší hotely ve Špindlerově Mlýně. Nachází se v části Bedřichov, hned vedle lyžařského areálu Medvědín a vedle Bobové dráhy. Do centra města je to asi 10 min pěšky. Hotel je vyhledáván i tou nejnáročnější klientelou.
 

Horský hotel Hromovka
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Horský Hotel Hromovka se nachází v krásné přírodě Krkonošského národního parku na stejnojmenném kopci ve Špindlerově Mlýně v nadmořské výšce 850 m. n. m.. Od centra města ho dělí pouhých 15 min vycházkové chůze. Hotel leží v blízkosti sjezdové tratě Hromovka, která se napojuje na největší lyžařský areál Sv. Petr, takže se dá říci od hotelu na lyžích a zpátky opět na lyžích. Letní dovolenou si vedle pěších túr, které vedou kolem hotelu, můžete zpříjemnit výlety na horských kolech.
 

Hostel Pestalozza
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hostel Pestalozza se nachází ve Špindlerově Mlýně, v nadmořské výšce 900 m n.m. Pestalozza leží ve velice klidné části města, cca 10 min pěšky od centra. Pestalozza je od sportovního areálu Svatý Petr vzdálena cca 20 min. pěšky (popř. je možné využít dopravu skibusem, který je v zimním období zdarma), od sportovního areálu Medvědín cca 400 metrů. Z hostelu je krásný výhled na sjezdovky Medvědín a přilehlé vrcholky hor.
 

Hotel Adélka
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Adélka se nachází na samém konci údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně. Hosté hotelu Adélka vychutnávají pobyt téměř v srdci přírody. Umístění v blízkosti Ski areálu Sv. Petr je velmi výhodné pro milovníky zimních sportů. V letním období je hotel ideální alternativou pro prožití rodinné dovolené, turistické stezky začínají přímo u hotelu.
 

Hotel Astra
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Tento moderní sportovní hotel najdete ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov. Do centra města dojdete přibližně za 8 - 10 min. procházkové chůze. Do lyžařského areálu Medvědín se pěšky dostanete za 10 min., do lyžařského areálu Sv. Petr za 20 min. Pokud však nechcete jít tuto vzdálenost pěšky, je Vám k dispozici Skibus, který Vás do obou sportovních areálů doveze v zimním období zdarma.
 

Hotel Horal
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel se nachází na úpatí Kozích hřbetů v osadě Sv. Petr - Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 900 m n.m. Je vzdálen cca 1,5 km od centra města. OREA HOTEL HORAL patří mezi sportovní hotely, který svými službami dokáže uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Sportovní areál Sv. Petr je dostupný do 15 min pěšky, popř. lze využít skibus, který jezdí přímo od hotelu. Poloha hotelu Horal je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní běžkové túry po hřebenech Krkonoš. Hotel Horal je vhodný pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou i sportovní dovolenou.
 

Hotel Kristýna
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Kristýna se nachází ve velmi klidném prostředí - v údolí Svatého Petra, které je součástí Špindlerova Mlýna. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 10 - 15 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost sportovního areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 8 min. pěšky od hotelu. Samozřejmě také můžete v zimním období zdarma využít skibus, jehož zastávka se nachází cca 50 m od hotelu.
 

Hotel Martin
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Dříve pension Martin, nyní hotel Martin*** se nachází v malebném koutě Krkonoš - v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Je to stylový hotel s příjemnou atmosférou, vhodné zejména pro klidnou rodinnou dovolenou. Od centra města je hotel Martin vzdálen cca 10 - 15 min. procházkové chůze. Nedaleko hotelu (cca 8 min.) se nachází největší sportovní areál ve Špindlerově Mlýně Svatý Petr. Do obou sportovních areálů můžete jet v zimním období zdarma skibusem, jehož zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu.
 

Hotel Výsluní
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Najdete nás v malebném údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce 950m. Od centra Špindlerova Mlýna je hotel vzdálen 2km, od sportovního a lyžařského areálu Sv. Petr cca 500m. V bezprostřední blízkosti naleznete 2 lyž. vleky pro začátečníky, 50m od hotelu zastávku ski busu. Hotel Výsluní je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku i výlety na horských kolech.
 

Hotel Westend
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Hotel

Hotel Westend***+ se nachází v překrásném prostředí Krkonoš přímo v centru Špindlerova Mlýna, který před svým osamostatněním patřil k hotelu Savoy. Ideální poloha hotelu společně s vnitřním vybavením řadí hotel do vysoké úrovně. 50 m od hotelu se nachází zastávka skibusu. Lanovka Hromovka je vzdálena 100 m.
 

Moravská Bouda
Špindlerův Mlýn , Česká republika


Našim hostům máme co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.
 

Pension Anna
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Rodinný Pension byl nově postaven v roce 2000. Nachází se v klidné části centra města, cca 5 min pěšky od Ski areálu Medvědín a 15 minut do Ski areálu Sv.Petr.Z pensionu je krásný výhled na přilehlé vrcholky hor.
 

Pension Brněnka
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Pension Brněnka je nově zrekonstruovaný objekt, situovaný přímo v centru Špindlerova Mlýna. Tato ideální poloha zaručuje dobrou dosažitelnost všech služeb horského strřediska včetně lyžařských areálů, nástupních míst turistických tras, půjčoven sportovního vybavení, obchodů i restaurací. Ubytování se snídaní nabízí ve dvou až šestilůžkových pokojích a apartmánech vybavených vlastním soc.zařízením, TV a sat.Z oken je přenádherný výhled na Medvědín a hřebeny Krkonoš směrem k Martinovce. Do sportovního areálu Medvědín se dostanete pěšky do 5 min a do sportovního areálu Sv. Petr do 10 min. Samozřejmě je Vám k dispozici i Skibus, jehož zastávka je vzdálená do 5 min.
 

Pension Hana
Špindleůrv Mlýn, Česká republika
Penzion

Tento pension s krásným výhledem na město i přilehlé vrcholky hor je situován téměř v centru Špindlerova Mlýna (cca 5 minut pěšky od centra) na klidném místě mimo hlavní komunikace. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 15 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 10 min. Tuto vzdálenost však nemusíte jít pěšky, pro přepravu do obou sportovních areálů slouží skibus, jehož zastávka se nachází v centru a který je v zimní sezoně zdarma.
 

Pension Krakonoš
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Pension Krakonoš se nachází ve Špindlerově Mlýně v části zvané Labská. Oblast Labská je od centra města vzdálena necelé 2 km. Je to velmi klidná stráň s překrásným výhledem na přehradu a přilehlé vrcholky hor. V blízkosti pensionu se nachází sjezdovka pro středně náročné lyžaře a také dětský vlek. Pro přepravu do obou sportovních areálů můžete využít Skibus, jehož zastávku naleznete cca 300 m od pensionu.
 

Pension Kraus
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Pension Kraus leží v blízkosti centra, v části města zvané Bedřichov s překrásným výhledem na panoráma Krkonoš. Patří do kategorie rodinných pensionů. Vzdálenost pensionu od centra je cca 10 min. pěšky. Ani do sportovních areálů to není příliš daleko. K areálu Medvědín dojdete pěšky asi za 15 min. a do sportovního areálu Svatý Petr cca za 20 min. V zimní sezóně můžete zdarma využít služeb skibusu, jehož zastávka se nachází nedaleko pensionu. V celém pensionu je zákaz kouření!!!
 

Pension TONY
Špindlerův Mlýn, Česká republika
Penzion

Pension TONY leží v blízkosti centra, v části města zvané Bedřichov s překrásným výhledem na panoráma Krkonoš. Patří do kategorie rodinných pensionů a je jedním z nejnavštěvovanějších ve Špindlerově Mlýně. Vzdálenost pensionu od centra je cca 10 min. pěšky. Ani do sportovních areálů to není příliš daleko . Do sportovního areálu Medvědín dojdete pěšky asi za 15 min. a do sportovního areálu Svatý Petr cca za 20 min. V zimní sezóně můžete zdarma využít služeb skibusu, jehož zastávka se nachází nedaleko pensionu.
 

Stránky  1  |  2  |  >>