Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Jilemnice

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (2)   Horská chata (1)   Privát
  Apartmán   Bar (1)   Kemp
  Penzion (1)   Restaurace
 

ALFA Club
Jilemnice, Česká republika


Vítáme Vás ve světě her, zábavy a příjemného posezení. Tedy, v tomto okamžiku ve "virtuálním světě", který, alespoň doufáme, se rozhodnete proměnit ve svět skutečný, v návštěvu u nás. Nyní, v tomto světě virtuálním, Vám poskytneme informace, které pomohou v rozhodování, jak co nejlépe strávit svůj volný čas.
 

Horská chata ANETA
Jilemnice, Česká republika


Horská chata Aneta se nachází v Křižlicích blízko Ski areálu Aldrov a Vurmovka (Vítkovice v Krkonoších). Autobusové spojení 500m od chaty. Provoz zařízení je non-stop.
 

Hotel DOBRÉ DNY
Jilemnice, Česká republika
Hotel

Rodinný hotel Dobré Dny se nachází v Krkonoších, v klidné části Hrabačov, která je součástí městečka Jilemnice. Hotel je vhodný jak pro aktivní, tak pro pasivní rekreaci. V okolí je mnoho turistických tras, cyklotras, kulturních i přírodních památek. Provoz hotelu Dobré Dny je non-stop.
 

Hotel VYHLÍDKA
Jilemnice, Česká republika
Hotel

Hotel Vyhlídka se nachází ve městě Jilemnice, které je známé jako brána západních Krkonoš. Leží v mělkém, širokém údolí potoka Jilemky. Nadmořská výška náměstí je 464 metrů. Nejvyšším přirozeným bodem ve městě je kopec Kozinec o výšce 561 metrů n.m., na kterém se nachází hotel Vyhlídka. Díky jeho poloze se hostům naskýtá nádherný výhled do vnitrozemí i na panorama Krkonoš. Hotel má celoročně provoz non-stop.
 

Penzion NA KOZINCI
Jilemnice, Česká republika
Penzion

Penzion se nachází nedaleko centra Jilemnice a je řešen jako apartmán. V blízkosti se nachází restaurace s vyhlídkou na malé podkrkonošské městečko, které je výchozí branou do Krkonoš.