Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Janské lázně

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (9)   Horská chata (1)   Privát
  Apartmán (1)   Bar   Kemp
  Penzion   Restaurace (1)
 

Apartmán 267
Jánské Lázně, Česká republika
Apertmán

Apartmán 267 se nachází v Janských Lázních v Krkonoších. Objekt se nachází u druhého sloupu lanové kabinové dráhy na Černou horu, 200 metrů od její spodní stanice. Provoz zařízení je non-stop.
 

Hotel Arnika
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel Arnika se nachází v klidné části Janských Lázní asi 150 metrů od lázeňské kolonády a nově zrekonstruovaného náměstí, dále pak 400 metrů od dolní stanice lanové kabinové dráhy na Černou horu. Náš hotel poskytuje nadstandartní služby jako např. kosmetický salon, pedikůra, manikůra, masáže, stylově zařízená restaurace s letní terasou a vlastní parkoviště.
 

Hotel Astoria
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel Astoria se nachází v Krkonošském národním parku, v krásném, klidném prostředí lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory vysoké 1299 m/m. Hotel je vzdálen 5 min. chůze od lázeňské Kolonády a 10 min. chůze od kabinové lanové dráhy na Černou horu, na které je nejdelší sjezdová trať v ČR. Celý SKIAREÁL je uměle zasněžován.
 

Hotel Černá Bouda
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel Černá Bouda se nachází pod vrcholem Černé hory (1260 m n.m.) nedaleko horní stanice kabinové lanové dráhy. Jeho jedinečná poloha nabízí jak dobrou dostupnost, tak ideální výchozí bod pro milovníky zimních sportů.
 

Hotel Lesní Dům
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel se nalézá v lokalitě východních Krkonoš na úpatí Černé hory v příjemném prostředí na okraji lázeňského střediska Janské Lázně ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem. Okolí hotelu je vhodné pro odpočinkové vycházky i horské túry.
 

Hotel Luční dům
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel LUČNÍ DŮM se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně, které je známým střediskem zimních i letních sportů a zároveň lázeňské městečko. V blízkosti hotelu se nachází nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu, která nabízí návštěvníkům mnohé turistické a cyklistické trasy a v zimních měsících výborné podmínky pro lyžování.
 

Hotel Smrčina
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel Smrčina (800 m.n.m.) se nachází na úpatí Černé Hory, 1km od Janských Lázní a 3km od Svobody nad Úpou. Je situován na kraji lesa a zároveň dobře přístupný ze silnice.
 

Hotel Vladimír
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel je vzdálen 50m od Pensionu Vladimír a pouhých 10 minut od centra města Janské Lázně V zimní sezóně jsou zde výborné lyžařské podmínky ve SKI AREÁLU Černá hora (1299 m.n.m.). Hotel Vladimír je nový rodinný hotel s restaurací, zimní a letní terasou.
 

Hotel Zátiší
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Hotel Zátiší má tradici již od r.1928 a po celou dobu zůstává známý svou rodinnou atmosférou. Je výhodně položen asi 80 m od nástupní stanice lanovky na Černou horu (1290 m.n.m.) a proto je vyhledáván jak letními tak zimními turisty.
 

Pension Vladimír
Janské Lázně, Česká republika
Hotel

Pension je vzdálen 50m od hotelu Vladimír. Pension Vladimír se nachází (700 m.n.m.) u dolní stanice lanové dráhy na ČERNOU HORU v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ. Naše ubytování Vám nabízí rekreační, týdenní i krátkodobé pobyty, maximální pohodlí a pohodu.
 

Srub - Kašparáci
Janské Lázně, Česká republika


Janské Lázně je malebné lázeňské městečko,které je centrem sportovního, rekreačního a v poslední době i rekondičního vyžití. Náš srub se nachází na úpatí Světlé a Černé hory a je svoji ideální polohou přímo stvořen k prožití Vaší dovolené. Srub je celoročně dostupný autem a pro návštěvníky je zajištěna možnost parkování přímo na soukromém pozemku.