Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Horní Maršov

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (2)   Horská chata   Privát
  Apartmán (1)   Bar   Kemp
  Penzion (3)   Restaurace (3)
 

Penzion "U Prokopů"
Horní Maršov, Česká republika
Apertmán, Penzion

Penzion "U Prokopů" se nachází v horském rekreačním středisku Horní Maršov a vyznačuje se především rodinným charakterem ubytování. Penzion je situován uprostřed nádherné přírody Krkonošského národního parku, a poskytuje ideální prostředí pro rekreaci a sportovní i kulturní vyžití v každé roční době.
 

Hostinec Na kopečku
Horní Maršov, Česká republika


Restaurace se nachází v centru Krkonoš, je stylově vybavená charakterem zapadajícím do této oblasti. Její kapacita je 50 míst, v letních měsících je před hostincem vystavěna zahrádka s kapacitou též 50 míst a venkovním grilem, která přímo láká k posezení.
 

Hotel JAVOR ***
Horní Maršov, Česká republika
Hotel

Hotel JAVOR se nachází v půvabném údolí Spáleného Mlýna v srdci Krkonošského národního parku, ve známém lyžařském a turistickém středisku Malá Úpa v 900m n. m., nedaleko polských hranic.
 

Hotel Vápenka
Horní Maršov, Česká republika
Hotel

Hotel Vápenka se nachází na krásném odlehlém místě s překrásným výhledem na panorama Krkonoš. Nabízíme týdenní a víkendové pobyty pro jednotlivce, rodiny s dětmi, skupinové zájezdy, firemní školení (oddělená školicí místnost, dle uspořádání cca 80 osob) atp. Stylová restaurace.
 

Pension Kneifel
Horní Maršov, Česká republika
Penzion

Nový rodinný pension nabízí ubytování v netradičně řešených pokojích s vlastní sprchou a WC. Příjemné posezení zajištěno v restauraci s možností celodenního stravování nebo polopenze. Parkoviště před pensionem, lyžařské vleky a běžecké tratě v místě. V létě ideální možnosti pro pěší výlety a cykloturistiku.
 

Pension Temný Důl
Horní Maršov , Česká republika
Penzion

Rodinný penzion Temný Důl se nachází ve východní části Krkonošského Národního Parku, v údolí řeky Úpy mezi obcemi Horní Maršov a Velká Úpa. Okolí poskytuje krásné prostředí pro rekreaci a sportovní i kulturní vyžití v každé roční době.
 

 

Restaurace pensionu Lípa
Horní Maršov , Česká republika

 

 

restaurace Svaty Hubert
Hroní Maršov, Česká republika