Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Dolní Dvůr

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (1)   Horská chata (1)   Privát
  Apartmán   Bar   Kemp
  Penzion (3)   Restaurace
 

Hotel Lesní Zátiší
Dolní Dvůr, Česká republika
Hotel

K hotelu je možný příjezd i v zimním období / silnice jsou stále udržovány /, kde se přímo nachází i hotelové parkoviště. V hotelu je možné se ubytovat ve dvou, tří i čtyř - lůžkových pokojích, sociální zařízení je součástí každého pokoje. Ubytovaní hosté mohou volit ubytování se snídaní / švédské stoly / nebo s polopenzí / snídaně + večeře /.
 

Chalupa U Říhů
Dolní Dvůr, Česká republika


Chalupa u Říhů se nachází v centru Skiparku Dolní Dvůr. Přivítá Vás klidné místo v srdci Krkonoš na břehu Malého Labe, které spolu s památkami a krásami přírody má stále co nabídnout.
 

Pension Dolní Dvůr
Dolní Dvůr, Česká republika
Penzion

Pension Dolní Dvůr se nachází v malebné vesničce Dolní Dvůr uprostřed Krkonoš 8 km od Vrchlabí. Je ideálním místem pro klidnou rodinnou rekreaci, křižovatkou cykloturistických tras a turistických stezek. V zimě stále vyhledávanějším střediskem zimních sportů s nově vybudovaným ski areálem, který nabízí upravené sjezdové tratě, večerní lyžování, umělé zasněžování, lyžařskou školu a půjčovnu lyžařského vybavení.
 

Pension Luisa
Dolní Dvůr, Česká republika
Penzion

Pension Luisa nabízí svým hostům nadstandartně stylově vybavené pokoje s vlastní koupelnou a možností TV-SAT na pokoji. Pension prošel v roce 2005 rekostrukcí s cílem zvýšit komfort našich hostů. Hostům je k dispozici stylová jídelna s krbem.
 

Pension MLYNÁŘKA
Dolní Dvůr, Česká republika
Penzion

Penzion Mlynářka leží v obci Dolní Dvůr – horská rekreační vesnička v centru Krkonoš mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou. Parkoviště je přímo u objektu. Provoz penzionu je non-stop.