Ubytování Krkonoše - pensiony a hotely - Špindlerův Mlýn, Harrachov

česky - ubytování Krkonoše english - Giant mountains deutch

Krkonoše

 > 

Benecko

Fulltextové vyhledávání
Typ zařízení
  Hotel (9)   Horská chata (1)   Privát
  Apartmán   Bar   Kemp
  Penzion (8)   Restaurace
 

***STAR HOTELS - BENECKO
Jilemnice, Česká republika
Hotel

*** STAR HOTEL - BENECKO se nachází v srdci Krkonoš, přímo v lyžařském středisku. Je zde 5 sjezdovek všech druhů obtížnosti. 200 m od hotelu je v provozu nová čtyřsedačková lanovka. Protože je zde nádherná příroda, je pobyt u nás zajímavý i v létě – turistika, cyklistika, možnost jízdy na koních. Hotel má 19 třílůžkových, 2 dvoulůžkové pokoje, 4 apartmány po dvou ložnicích a 6 lůžkách. Pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou se sprchou, TV. V hotelu je sauna a vířivá vana. Ideální pro pobyt s rodinami, firemní školení, školy v přírodě, zájezdy.
 

Alfonska
Jilemnice, Česká republika


Horská chata „Alfonska“ (670 m.n.m.) se nachází v Krkonoších, na úpatí vrchu Žalý (1015 m.n.m.) v obci Benecko. Je ideální pro každé roční období nejen pro rodinné rekreace, ale i školy v přírodě, ozdravné pobyty, lyžařské výcviky a školení.
 

Horský hotel Kubát
Benecko, Česká republika
Hotel

Rodinný hotel*** již 12 sezon poskytuje hotelové služby v horském středisku Benecko, v centrální části Krkonoš. Hotel se nachází na úbočí hory Žalý v nadmořské výšce 880m n.m.. Z hotelu je krásný výhled na podhůří Krkonoš a Jizerské hory.
 

Hotel Bára
Benecko, Česká republika
Hotel

Hotel se nachází v západních Krkonoších nad nejvýše položenou obcí Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem). Z hotelu je překrásná vyhlídka na předhoří Krkonoš a na horský Kotel.
 

Hotel Diana
Benecko, Česká republika
Hotel

Hotel má ideální polohu pro vyznavače zimních sportů a zimní i letní turistiky. Sjezdové tratě s umělým zasněžováním, různých stupňů náročnosti včetně večerního provozu, jsou 200 metrů od hotelu. Běžecké tratě na žalském hřebeni patří k těm nejkvalitnějším.
 

Hotel KRAKONOŠ ***
Benecko, Česká republika
Hotel

Hotel Krakonoš se nachází v centrální části obce Benecko 100 metrů od Skiareálu Benecko. Provoz hotelu je non-stop.
 

Hotel TOP ***
Benecko, Česká republika
Hotel

Horský hotel TOP je přímo předurčen k uspořádání neformálního obchodního jednání, školení, rautu a dalších společenských akcí. K rodinné rekreaci však také.
 

Hotel VEGA STAR ***
Jilemnice, Česká republika
Hotel

*** VEGA STAR HOTEL leží v srdci Krkonoš přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko na jižně orientovaném úbočí vrchu Žalý (1036 m.n.m.), v těsné blízkosti lyžařských vleků Skiareálu Benecko, běžeckých, cykloturistických a turistických tras, obklopen krásnou přírodou Krkonošského národního parku. U hotelu je velké hotelové parkoviště (pro hosty zdarma).
 

 

Hotel ZLATÁ VYHLÍDKA **
Benecko, Česká republika
Hotel

Hotel ZLATÁ VYHLÍDKA se nachází na úpatí hory Žalý (rozhledna 1012m) v nejstarším českém středisku turistů a lyžařů v Krkonoších v Benecku, kde jsou nejkrásnější výhledy téměř na čtvrtinu Čech. Provoz hotelu je non-stop.
 

Martinova Bouda
Benecko, Česká republika
Hotel

Rodinný hotel Martinova bouda leží v nadmořské výšce 800 m v nádherné přírodě uprostřed Krkonoš. Okolí poskytuje báječnou příležitost pro pěší turistiku, výlety na horských kolech i jízdu na koních (Hucul farma - 4 km).
 

Pension Kraus
Benecko, Česká republika
Penzion

Ubytování v rodinném pensionu 100 metrů od centra a lyžařských vleků a zároveň v klidném prostředí s nádherný výhledem do kraje.
 

Pension Mejsnar
Benecko, Česká republika
Penzion

Pension Mejsnar i Privat Mejsnar nabízejí celoroční ubytování v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš. Klidná obec na úbočí hory Žalý nabízí daleké výhledy, procházkové i cyklistické trasy, výchozí místo na horské túry po Krkonoších, v blízkosti jsou jízdárny s možností vyjížděk na koních do volné přírody, půjčovny kol, tenisové kurty, cyklistické autobusové linky vedoucí přes Benecko propojují celé Krkonoše.
 

Pension U potoka Cedronu
Benecko, Česká republika
Penzion

Pension U potoka Cedronu se nachází na Benecku, které je ideálním místem pro Vaši dovolenou. V zimě u nás najdete sjezdovky pro začátečníky i pokročilé a upravované běžecké tratě. Pohádkově zasněženou krajinou můžete putovat pěšky nebo se svézt romantickým koňským spřežením.
 

Pension U Váňů
Benecko, Česká republika
Penzion

Ubytování v rodinném domě v centru Benecka, vhodné pro známé. Lyžařské vleky, běžecké tratě, trasy pro pěší a horská kola.
 

Penzion Dana
Benecko, Česká republika
Penzion

Obec Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou proti střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra.
 

Penzion Jesen
Benecko, Česká republika
Penzion

Pension " J E S E N " je menší ubytovací zařízení v centru obce, přesto v klidném prostředí, vhodný pro rodinnou dovolenou. V létě nabízí Benecko mnoho kilometrů značených turistických cest, vedoucích až na hřebeny Krkonoš.
 

Penzion Klára
Benecko, Česká republika
Penzion

Pension Klára se nachází v centru Benecka. Potraviny, dům služem a obchodní centrum je vzdáleno cca 200m. U objektu je možné v létě strávit večer u ohniště s posezením a k dispozici je také venkovní bazén. Své auto můžete zaparkovat na parkovišti přímo u domu.
 

Penzion U Hanzlíků
Benecko, Česká republika
Penzion

Pension "U Hanzlíků" svou polohou umožňuje více než snadnou dostupnost všech služeb Benecka – lyžařské vleky, půjčovny kol a lyží, restaurace, různá hřiště, obchody, ...atd.